Kontakt

Czekamy na wiadomość

Napisz do nas

Wypełnij formularz i daj nam znać, jak możemy pomóc. Możliwie szybko znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

    Multilog

    Nasz zespół

    Zarząd

    michal_kowalczyk_multilog

    CEO

    Michał Kowalczyk
    karol_dolegowski_multilog

    CEO

    Karol Dołęgowski

    Dział Handlowy

    sylwia_danielewska_mulitlog

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Sylwia Danielewska

    Dział Transportu Kontenerowego

    Eksport

    lukasz_komajda_multilog

    Kierownik Działu Transportu

    Łukasz Komajda

    +48 733 444 603
    lukasz.komajda@multilog.pl

    aleksandra_zdanowska_multilog

    Starszy Specjalista ds. Eksportu

    Aleksandra Zdanowska
    anna_socha_multilog

    Specjalista ds. Eksportu

    Anna Socha

    +48 733 444 225
    anna.socha@multilog.pl

    adrian_grubba_multilog

    Młodszy Specjalista ds. Exportu

    Adrian Grubba

    +48 733 444 693
    adrian.grubba@multilog.pl

    Import

    pawel_zielen_multilog

    Z-ca Kierownika Działu Transportu

    Paweł Zieleń

    +48 733 444 588
    pawel.zielen@multilog.pl

    marzena_ejsmont_multilog

    Koordynator ds. Transportu

    Marzena Ejsmont

    +48 733 444 298
    marzena.ejsmont@multilog.pl

    daria_jaworek_multilog

    Starszy Specjalista ds. Importu

    Daria Jaworek

    +48 733 443 459
    daria.jaworek@multilog.pl

    tomasz_lorenc_multilog

    Młodszy Specjalista ds. Importu

    Tomasz Lorenc

    +48 733 444 668
    tomasz.lorenc@multilog.pl

    Dział Logistyki i Magazynowania

    rafal_golenia_multilog

    Starszy Specjalista ds. Logistyki

    Rafał Golenia

    +48 733 444 308
    rafal.golenia@multilog.pl

    tomasz_kucharzewski_multilog

    Kierownik Magazynu

    Tomasz Kucharzewski
    mateusz_lukaszewicz_multilog

    Specjalista ds. Transportu Drogowego i Logistyki

    Mateusz Łukaszewicz

    Dział Administracji

    malgorzata_kowalczyk_mulitlog

    Specjalista ds. Administracji

    Małgorzata Kowalczyk
    marlena_rzycka_multilog

    Specjalista ds. Administracji

    Marlena Rzycka

    +48 733 444 267
    marlena.rzycka@multilog.pl

    magdalena_torbicka_multilog

    Specjalista ds. Administracji

    Magdalena Torbicka
    location_icon

    Multilog

    Biuro

    T: +48 58 688 88 66

    E: multilog@multilog.pl

    A: Aleja Zwyciestwa 197, 81-521 Gdynia

    G: Pon.- Pt.: 8:00-16:00

    T: +48 733 444 971

    E: multilog@multilog.pl

    A: ul. Gdańska 2, 83-021 Bystra

    G: Pon.- Pt.: 8:00-12:00