Nasz zespół

Zarząd

michal_kowalczyk_multilog

CEO

Michał Kowalczyk
karol_dolegowski_multilog

CEO

Karol Dołęgowski

Dział Handlowy

Kierownik Działu Sprzedaży

Łukasz Kucharek

+48 733-444-082
lukasz.kucharek@multilog.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Sylwia Danielewska

Dział Transportu Kontenerowego

Plannerzy

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Koordynator ds. Transportu

Marzena Ejsmont

+48 733 444 298
marzena.ejsmont@multilog.pl

person

Specjalista ds. Planowania Transportu

Bartek Tomulewicz

Eksport

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Kierownik Działu Transportu

Łukasz Komajda

+48 733 444 603
lukasz.komajda@multilog.pl

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Starszy Specjalista ds. Eksportu

Aleksandra Zdanowska
anna_socha_multilog

Specjalista ds. Eksportu

Anna Socha

+48 733 444 225
anna.socha@multilog.pl

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Specjalista ds. Exportu

Patryk Lenczewski
person

Asystent działu transportu

Oleksandra Kuksa

+48 733 444 669
oleksa.kuksa@multilog.pl

Import

pawel_zielen_multilog

Z-ca Kierownika Działu Transportu

Paweł Zieleń

+48 733 444 588
pawel.zielen@multilog.pl

daria_jaworek_multilog

Starszy Specjalista ds. Importu

Daria Jaworek

+48 733 443 459
daria.jaworek@multilog.pl

tomasz_lorenc_multilog

Młodszy Specjalista ds. Importu

Tomasz Lorenc

+48 733 444 668
tomasz.lorenc@multilog.pl

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Młodszy Specjalista ds. Importu

Magda Sadowska

+48 733 444 526
magda.sadowska@multilog.pl

person

Asystent Działu Transportu

Karolina Stawowy

Dział Transportu Ponadgabarytowego

mateusz_lukaszewicz_multilog

Specjalista ds. Project Cargo

Mateusz Łukaszewicz

Dział Logistyki i Magazynowania

tomasz_kucharzewski_multilog

Kierownik Magazynu

Tomasz Kucharzewski
rafal_golenia_multilog

Starszy Specjalista ds. Logistyki

Rafał Golenia

+48 733 444 308
rafal.golenia@multilog.pl

Dział Administracji

fot. Karol Makurat | #tarakum_photography | www.tarakum.pl

Specjalista ds. Administracji

Małgorzata Kowalczyk
marlena_rzycka_multilog

Specjalista ds. Administracji

Marlena Rzycka

+48 733 444 267
marlena.rzycka@multilog.pl

person

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Monika Nowak

+48 733 444 398
monika.nowak@multilog.pl

location_icon

Multilog

Biuro

T: +48 58 688 88 66

E: multilog@multilog.pl

A: Plac kaszubski 8, 81-350 Gdynia

G: Pon.- Pt.: 8:00-16:00

T: +48 733 444 971

E: multilog@multilog.pl

A: ul. Gdańska 2, 83-021 Bystra

G: Pon.- Pt.: 8:00-12:00

T: +48 733 444 829

E: plac.gdynia@multilog.pl

A: ul. Hutnicza 13, 81-061 Gdynia

G: Pon.- Pt.: 9:00-1:00

T: +48 888 404 875

E: plac.poleze@multilog.pl

A: ul. Elbląska 89A, 80-720 Gdańsk

G: Niedz. 18:00 - Sob. 8:00

T: +48 733 444 971

E: plac.bystra@multilog.pl

A: ul. Gdańska 2, 83-021 Bystra

G: Pon.- Pt.: 8:00-00:00