Contact

Management

michal_kowalczyk_multilog

CEO

Michał Kowalczyk
karol_dolegowski_multilog

CEO

Karol Dołęgowski

Sales Department

sylwia_danielewska_mulitlog

Specjalista ds. Sprzedaży

Sylwia Danielewska

Container Transport Department

Export

lukasz_komajda_multilog

Kierownik Działu Transportu

Łukasz Komajda

+48 733 444 603
lukasz.komajda@multilog.pl

aleksandra_zdanowska_multilog

Starszy Specjalista ds. Eksportu

Aleksandra Zdanowska
anna_socha_multilog

Specjalista ds. Eksportu

Anna Socha

+48 733 444 225
anna.socha@multilog.pl

adrian_grubba_multilog

Młodszy Specjalista ds. Exportu

Adrian Grubba

+48 733 444 693
adrian.grubba@multilog.pl

Młodszy Specjalista ds. Exportu

Magda Cicha

+48 733 444 206
magda.cicha@multilog.pl

Import

pawel_zielen_multilog

Z-ca Kierownika Działu Transportu

Paweł Zieleń

+48 733 444 588
pawel.zielen@multilog.pl

marzena_ejsmont_multilog

Koordynator ds. Transportu

Marzena Ejsmont

+48 733 444 298
marzena.ejsmont@multilog.pl

daria_jaworek_multilog

Starszy Specjalista ds. Importu

Daria Jaworek

+48 733 443 459
daria.jaworek@multilog.pl

tomasz_lorenc_multilog

Młodszy Specjalista ds. Importu

Tomasz Lorenc

+48 733 444 668
tomasz.lorenc@multilog.pl

Logistics and Warehousing Department

rafal_golenia_multilog

Starszy Specjalista ds. Logistyki

Rafał Golenia

+48 733 444 308
rafal.golenia@multilog.pl

tomasz_kucharzewski_multilog

Kierownik Magazynu

Tomasz Kucharzewski
mateusz_lukaszewicz_multilog

Specjalista ds. Transportu Drogowego i Logistyki

Mateusz Łukaszewicz

Administration Department

malgorzata_kowalczyk_mulitlog

Specjalista ds. Administracji

Małgorzata Kowalczyk
marlena_rzycka_multilog

Specjalista ds. Administracji

Marlena Rzycka

+48 733 444 267
marlena.rzycka@multilog.pl

magdalena_torbicka_multilog

Specjalista ds. Administracji

Magdalena Torbicka

Let's stay in touch

Contact us

We believe in the power of simple and easy communication. Your inquiry, our services.