Transport Drogowy

Interesuje nas Twój sukces

Jesteśmy zdeterminowani, by budować wyłącznie trwałe relacje, z naszymi partnerami i klientami. Dlatego stawiamy na zaufanie i obustronne korzyści.

Nasz zespół przez całą dobę dba, by ładunek bezpiecznie dotarł do celu.
W naszym interesie leży rozwój klientów którzy nam zaufali. Nie zawodzimy!
Nasza siedziba znajduję się w Gdyni przy al. Zwycięstwa 197. Dołożymy wszelkich starań aby znaleźć najlepsze rozwiązania logistyczne dla Twojego biznesu.

Transport drogowy - Konterowy
Transport drogowy - Konterowy

Specjalizujemy się w transporcie drogowym – krajowym i międzynarodowym. Odbieramy i dostarczamy dowolne rodzaje kontenerów morskich ze wszystkich portów polskich i europejskich.

Transport drogowy - Plandekowy
Transport drogowy - Plandekowy

W naszym taborze znajdują się auta dedykowane przewozom całopojazdowym i drobnicowym, dzięki którym jesteśmy gotowi przetransportować dowolny rodzaj ładunku do każdego miejsca w Europie.

Transport Drogowy - Ponadgabarytowy
Transport Drogowy - Ponadgabarytowy

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia załadunek i transport towarów ponadgabarytowych Zajmujemy się zezwoleniami i organizujemy wymagane konwoje.

Transport ładunków niebezpiecznych
Transport ładunków niebezpiecznych

Jesteśmy gotowi sprostać zleceniom na transport ładunków niebezpiecznych wszystkich klas. Pracujemy na dedykowanym sprzęcie, a nasi pracownicy posiadają adekwatne przeszkolenia.

Obsługa portowa
Obsługa portowa

Wspieramy naszych klientów, przejmując na siebie wszelkie formalności związane z obsługą portową i odprawą celną ładunków kontenerowych. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania.

location_icon

Multilog

Gdynia

T: +48 58 688 88 66

E: multilog@multilog.pl

A: Aleja Zwyciestwa 197, 81-521 Gdynia

G: Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00