Przeładunki i składowanie

Własny Magazyn
Własny Magazyn

W odległości zaledwie 12 km od terminalu DCT posiadamy 600 m2 własnej powierzchni magazynowej, wyposażonej dodatkowo w niezbędny sprzęt. Jesteśmy przygotowani na przechowywanie dowolnych towarów na uzgodniony termin lub na czas przeładunku.

Profesjonalny sprzęt
Profesjonalny sprzęt

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem z udźwigiem od 3 do 37 ton. Dzięki temu, nasza ekipa profesjonalistów jest gotowa przeładować każdy rodzaj towaru, m.in. bardzo ciężkie i nietypowe ładunki, jak bloki i płyty kamienne, maszyny, drobnicę itd.

Plac Przeładunkowy
Plac Przeładunkowy

Posiadamy własny plac przeładunkowy o powierzchni 9800 m2 oraz specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam przeładunek zdecydowanie każdy rodzaj towaru. Mamy możliwość przeładować również niebezpieczne, duże czy niestandardowe gabaryty.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wpisane jest w misję firmy i przywiązujemy do tego aspektu naszych usług szczególną uwagę. Posiadamy sprzęt, o którego jakość dbamy każdego dnia. Nasi pracownicy są świadomi, przygotowani, przeszkoleni i dysponują adekwatną wiedzą.

Elastyczne Warunki Współpracy
Elastyczne Warunki Współpracy

Charakteryzuje nas konsekwencja w dążeniu do osiągania kompromisów, które dają satysfakcję każdej ze stron. Nasza firma stawia na nieustanny rozwój, wzmacniając ofertę przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość współpracy z kontrahentami.

Magazynowanie

Kompleksowa logistyka dostaw

Naszym zdecydowanym atutem jest fakt, że posiadamy własny magazyn oraz wygodny, przestronnyplac przeładunkowy, znajdujący się w Gdańsku w odległości zaledwie 12 km od terminalu DCT. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem z udźwigiem od 3 do 37 ton. Dzięki temu nasza doświadczona ekipa profesjonalistów jest gotowa przeładować każdy rodzaj towaru, m.in. bardzo ciężkie i nietypowe ładunki, jak bloki i płyty kamienne, maszyny, rury, kręgi stali, blachę, rożnego rodzaju konstrukcje, drobnicę itd. Warto zaznaczyć, że nasza firma posiada własny tabor aut gotowych do transportu kontenerów, drobnicy, towarów niebezpiecznych, ponadgabarytowych w każde miejsce Polski i Europy. Ważne! Nasze samochody dojeżdżają na czas!

Dostępne usługi
Przeładunki
Jednostki w ruchu
Wykorzystane miejsce

Krótka Ściąga Na Temat Multilog

Plac
Plac

9800 m2 własnej powierzchni przeładunkowej i 600 m2 powierzchni magazynowej

Profesjonalizm
Profesjonalizm

kompleksowa obsługa każdego rodzaju ładunku

Coś więcej
Coś więcej

magazynowanie z możliwością paletyzowania, foliowania oraz bandowania

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

utwardzony i monitorowany plac

Wygoda
Wygoda

indywidualne podejście do każdego zlecenia

Kontrola
Kontrola

dokumentacja zdjęciowa podczas rozładunku

Magazynowanie

Dlaczego u nas?

Posiadamy własny magazyn i plac przeładunkowy w Gdańsku (12 km od terminalu DCT). Dzięki specjalistycznemu sprzętowi (z udźwigiem od 3t do 37t) oraz doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi, jesteśmy wstanie dokonać przeładunku każdego rodzaju ładunku, m.in. bardzo ciężkie i nietypowe ładunki jak bloki i płyty kamienne, maszyny, rury, kręgi stali, blachę, rożnego rodzaju konstrukcje, drobnicę itd.
Oferujemy kompleksową obsługę portową i pomagamy zorganizować odprawę celną. Dodatkowo posiadamy kontenery morskie oraz socjalne na sprzedaż. Aktualna oferta dostępna na życzenie, prosimy zapytania wysyłać na maila – oferta@multilog.pl.

Wolna Przestrzeń
Dostępne zestawy
Zadowoleni Klienci

Na co jeszcze możesz liczyć?

Usługi dodatkowe

Na zlecenie klientów realizujemy również zakup oraz montaż flexitanków* w kontenerach 20′.

* FLEXITANKI – wielowarstwowe zbiorniki z tworzyw sztucznych, umożliwiające transport różnego rodzaju płynów neutralnych,
spożywczych oraz chemicznych nie będących materiałami niebezpiecznymi IMO Class / ADR.

location_icon

Multilog

Gdynia

T: +48 58 688 88 66

E: multilog@multilog.pl

A: Aleja Zwyciestwa 197, 81-521 Gdynia

G: Pon.- Pt.: 8:00-16:00